Pliaušketės kaimas
Muzikinės pamainos sodyba:
Liepos 10-17 d.
"Vilijos" sodyba Utenos raj.
14-18 metų
360 eurų
Transportas
5-ių kartų maitinimas
Apgyvendinimas patogumai
Akimirkos
Aiseto ežeras
Nuo Vilniaus - 95 km
Nuo Kauno - 149 km
nepakliūnantiems į amžiaus tarpsnį gali būti pritaikyta išimtis, tačiau tokie atvejai derinami individualiai
Už apgyvendinimą, maitinimą, visus
užsiėmimus ir veiklas. Į kainą
neįskaičiuotas tik transportas.
Stovykloje turėsime gardų 5 kartų maitinimą, sudarytą pagal šio amžiaus vaikų rekomendacijas, o juo rūpinsis stovyklos virtuvės komanda!
*Maistas bus pritaikytas ir tam tikrų produktų netoleruojantiems ar alergijas turintiems vaikams.
Į stovyklą galima vykti autobusu iš Vilniaus (15eur)
ir atgal į Vilnių (15 eur) arba vykti savarankiškai!
Vaikai gyvens "Vilijos" sodyboje, keturiuose skirtinguose namukuose, kurie yra šalia vienas kito. Pastatuose yra visi reikiami patogumai:
patalynė, rankšluosčiai, dušas, tualetas, karštas vanduo.
Vienintelis patogumas, kurio atsisakysim šįkart tyčia - bus WiFi.
Mūsų stovyklos gyvenimas ir veikla bus
įamžinti filmuojant ir fotografuojant.
Nuotraukomis dalinsimės stovyklos eigoje!
Netoliese sodybos tyvuliuoja Aiseto ežeras. Jis nuo sodybos nutolęs 2 km, tad itin saulėtas dienas eisime atsigaivinti ten. Priėmimas prie kranto - patogus ir saugus.
Muzikinė pamaina - šviežia, antruosius metus startuosianti pamaina. Joje laukiami tiek jau įgūdę muzikos pasaulyje, tiek žengiantys šios meno šakos pagrindais paaugliai. Vadovų kolektyvą sudaro 10 skirtingų vadovų, praktikuojantys muzikantai, ar su muzika susijusių profesijų atstovai (muzikantų vadybininkė, garso režisierius), atversiantys savo žinių bagažą čia atvykstantiems stovyklautojams.

Pirmosiomis stovyklos dienomis stovyklautojai pasidalins į ansamblius, kuriuose jie kiekvieną dieną išsikėlę sau tikslą kurs ir repetuos su jiems paskirtu vadovu-mentoriumi.

Ypatingas dėmesys bus skiriamas, kad jaunieji muzikantai visapusiškai atsiskleistų, pasitikėtų savimi grojant/dainuojant. Vadovams teks užduotis, kad stovyklą šie paliktų motyvuoti kurti.
Šios pamainos tikslas - per intensyvų, ribotą laiką suteikti kuo daugiau žinių bepradedantiems muzikantams, derinant naujas žinias, repeticijas ir smagias vasaros pramogas:

Pasidalinus į ansamblius (instrumentinius/vokalistų)

Klausantis paskaitų iš patirties turinčių su muzika susijusių profesijų atstovų (apie ateities perspektyvas Lietuvoje ir užsienyje, apie koncertus ir jų įgarsinimą, elektroninę muziką)

Dirbtuvėse susipažįstant ir išbandant vis kitus muzikos instrumentus: moon drums, ukulėlėmis, perkusija, elektronine muzika.

Kiekvieną dieną skiriant laiko asmeniniam tobulėjimui (stovyklos pradžioje sau pačiam išsikėlus tikslą)Programoje:
■ Asmeninė vadyba (self management)
■ Įgarsinimas/garso inžinerija
■ Teminiai žaidimai/vakarai
■ Muzikinės pojūčių dirbtuvės
■ Kviestiniai svečiai iš muzikos pasaulio
■ Maudynės ežere
■ Laikas asmeniniam tobulėjimui
■ Muzikinis protmūšis
■ Pašnekesiai prie laužo
(dienos refleksijos)
■ Atvažiuosiančių grupių pasirodymai
■ Muzikiniai ansambliai
■ Ir daug kūrybos, kuri gims esant kartu :)
Saksofonas, kuravimas
Muzikos vadyba
Vokalas ir postprodukcija
Maksas
Emilija
Simas
Roneta
Vokalas
Gitara
Būgnai
Adomas
Steponas
Deividas
Foto/video
Augustė
Vokalas
Antanas
Trimitas
Stovyklos svečiai:
Esame Saulės Dievo apaštalai siųsti į žemę su tikslu atnešti žmonijai naująją Madrido erą. Vitamino D pripumpuotais kūnais maigom savus instrumentus ir eksperimentuojam įvairiais žanrais (rokas, punk-rokas, bliuzas, soul'as), stengdamiesi žemišku pavidalu perteikti nežemiškąjį Saulės Dievo žodį.
*vietų skaičius nedidelis
benny b - jaunasis muzikantas, multiinstrumentalistas, prodiuseris, dirbantis su daugybe atlikėjų, tokių kaip Angelou, Free Finga, Gamka, Gabrielė Vilkickytė, praeitais metais debiutavęs su savo albumu "laiminga megzta liemenė".
Mums svarbu žinoti tavo sukauptą patirtį, tad prašysime muzikinės pamainos registracijoje užpildyti punktus, kuriuose lauksime papasakojant apie tavo ir muzikos draugystę.
Tekstų rašymas, vokalas
Matas
Šios pamainos metu iškeliami trys pagrindiniai tikslai, padėsiantys plėsti stovyklautojo akiratį ir semtis naujų žinių:
- Muzikos kūrimas ir atlikimas ansamblyje
- Individualus tobulėjimas su vadovų mentoriavimu
- Poilsis ir vasariškos pramogos, kurios derinsis su muzikinėmis veiklomis

Be šių dalykų, drauge, kalbėsimės ir juoksimės, palikę mobiliuosius prietaisus atokiau, džiaugsimės arba palaikysime, kai kas nors nepasiseks, tyliai leisime vakarus prie laužo, o saulei tekant - garsiai bildensim per pievas ir miškus.
Ypatingas dėmesys bus skiriamas, kad jaunieji muzikantai visapusiškai atsiskleistų, pasitikėtų savimi grojant/dainuojant. Vadovams teks užduotis, kad stovyklą šie paliktų motyvuoti kurti, čia išbandytų daugybę nematytų, nepažintų naujų dalykų, o atsiskleidę - žydėtų, į namus parsivežę stebuklingą neišdildomą vasaros akimirką.
Stovyklos svečias:
Gabrielė Vilkickytė
Muzikinė pamaina - šviežia, antruosius metus pradedanti pamaina. Joje laukiami tiek jau įgūdę muzikos pasaulyje, tiek pirmus žingsnius šiuo
meno keliu žengiantys paaugliai. Vadovų kolektyvą sudaro 9 vadovai, praktikuojantys muzikantai, ar su muzika susijusių profesijų atstovai (pvz.: muzikantų vadybininkė), atversiantys savo žinių bagažą atvykstantiems stovyklautojams.
Vadovų komanda: