Maksas
Susipažinkite: Maksas! Jį galime apibūdinti kaip energingą, idėjų kupiną scenos aplinkos žmogų, vis besisukantį įvairiose meninėse veiklose bei terpesė, kuris nepaisant to yra ir "Maya" stovyklos kuratorius. Maksas nuo 15 metų pradėjo dirbti vaikų renginiuose, šventėse, bei edukacinėse meno programose, kiek vėliau - pradėjo veiklą skirtinguose vaikų bei jaunimo projektuose, sėmėsi patirties vaikų stovyklose, o kasdien nelieka nepastebėtas savo dviejų mokyklinukių sesių.
Šiuo metu Maksas didžiąją laiko dalį skiria populiariosios muzikos meno studijoms Vilniaus kolegijoje, groja grupėje "Kedrostubùras", bei dirba skirtinguose nuotykių projektuose.
Stovyklą Maksas regi kaip vietą, kuriose gimsta stebuklai ir nepasikartojantys momentai, išliekantys ir šildantys širdį visą gyvenimą, o vaikus - kaip tyrą ir tikrą, stereotipų nesukaustytą jaunąją kartą :)

Ir jei naktim nesimiega - Maksas užkurs laužą ir kvies tyliai pasibūti...


Onė
Onės rankomis gimsta be galo daug stebuklų. Todėl būtent ji visos stovyklos metu vadovaus šauniausiai šefų komandai ir gamins gardžiausią valgį, kuriuo pasistiprinsime išalkę. Ne paslaptis, kad darbštuolei dirbant atgyja ir medis - juk ši iš jo kruopščiai meistrauja ir angeliukus, kurie turi savy... kažkokią Mayą:)

Šiuo metu Onė studijuoja viešosios komunikacijos mokslus Vytauto Didžiojo universitete, galbūt dėl to, iš dalies, Onė pasižymi tuo, jog su vaikais greitai atranda kontaktą ir bendrą kalbą, todėl nesunkiai sudomina ir patraukia jų dėmesį. Be to, patirties įgauna kasdien, augindama ir mokydama jaunuosius broliuką ir sesę. Į stovyklą Onę veda noras suteikti vaikams galimybę per skirtingas meno rūšis patirti, o taip - ir atrasti dalelę savęs.

Ir tikriausiai smalsu pasidaro, ką gi Onė veikia, kai nieko neveikia? Tuomet Onė svajoja ...


Rusnė
Rusnės supergalia - jos nenustygstamas noras veikti, todėl ir stovyklą Rusnė reginti kaip didelę ir gražią erdvę visų kūrybai ir saviraiškai - tiek vaikams, tiek vadovams, kur bet kuri idėja galėtų būti įgyvendinta pasitelkiant kūrybiškumą ir formų įvairoves. Šalia Rusnės nė vienas neliks su rūpesčio šešėliu veide – tokia ji yra, o iššūkiai ir problemos – jai lyg 'razinkos'.
Rusnės diena sukasi aplink vaikus. Ji dirba mokykloje ir padeda tiems, kuriems joje sekasi sunkiau. Be to, ši šypsniukė vadovės patirties sukaupusi įvairiose stovyklose ("Gyvenimo menas", "Lietuvos Sveikuolių sąjunga", "Lietuvos Atgaja") ir dar, šiuo metu veikia "Vilnius Social Club" jaunimo klube, todėl faktas, jog 5-us metus dirba aukle - tai tik vyšnia ant Jos didelio veiklų torto!

O dar, Rusnė dainuoja muzikiniame mišriame chore "ARTyn" , tad muzikinė veikla yra tai, kuo su vaikais užsiims Rusnė :)


Povilas
Judesys - antroji Povilo kalba. Todėl šiuo metu jis didžiausią laiko dalį skiria šiuolaikinio šokio meno bei pedagogikos specialybių studijoms LMTA, kur taip pat analizuoja ir vaikų raidos psichologiją. Ir tai jį veža! Be to, Povilas kuria pasirodymus su autentiška džiazo trupe, bei veda šokių pamokas
Savybės, kurias šioje asmenybėje neabejotinai reiktų išskirti - darbo etika, kantrybė, didelis kruopštumas ir dėkingumas.

Prieš metus, kartu su Europos Sąjungos kuruojama 3 mėnesių savanorystės programa vidurinės Italijos regione dirbo su mokyklinio amžiaus vaikais. Jiems padėjo pažinti rankas, kojas ir kūną šokio pagalba, o pats galėjo džiaugtis iš vaikų gaunamu atgaliniu žmogiškuoju ryšiu, be kurio neįsivaizduoja kūrybos.

Net neabejojam, kad kartu su Povilu atrasim tarp mūsų pasislėpusių šokėjų.
O taip pat, su jo pagalba, mokinsimės vaikščioti akrobatiniais lynais!

Viktorija
Susipažinkite su Viktorija ir su ja keliaujančia muzika. Tai, kas lydėjo nuo vaikystės - lydi ir ligi šiol: ji skambina fortepijonu, su bendraminčiais dainuoja mišriame muzikiniame chore "ARTyn". Be muzikos nesvetimas ir liaudies šokis, sukęs ratu ir ugdęs pasitikėjimą savimi ir kitu. Na, o šiuo metu Viktorija studijuoja italų filologiją Vilniaus universitete, juk kiekviena išmokta kalba - raktas į nepažintą pasaulį.

Viktorijos supergalia - begalinis atsakingumas ir galimybė keblioje situacijoje išlaikyti blaivų protą ir rasti išeitį. Tad pro jos akis tikrai neprasprūs liūdnas žvilgsnis, kadangi Viktorijai visad svarbu kaip jaučiasi šalia esantis. Nors patirties su vaikais ji nėra turėjusi daug, tačiau yra pasirengusi nerti į naują nuotykį, kuriame galės mokytis, dalintis patirtimi ir kurti kartu.

Labai laukia galimybės kurti ir puošti Mayos aplinką, drauge!
Deimantė
Susipažinkite – Deimantė! Jos super galia – nenustygstantis judrumas, tad ir šūkis, kuris kasdien lydi Deimantę užkrėsti gali visus - "visada visur viskas bus"!
Deimantė yra išbandžiusi tiek skirtingų veiklų, jog neužtektų nė abiejų rankos pirštų suskaičiuoti – badmintoną, stalo tenisą, smiginį, rankinį, krepšinį, tinklinį, meninę gimnastiką, diskgolfą, futbolą, lėkščiasvydį... Tačiau šiuo metu jos simpatijos atitenka teatrui ir žurnalistikai, kurių veikla ji mus, stovyklos metu ir užims.
O dar, nuo pat gimimo Deimantė prižiūri brolį ir sesę, kas ir sukrauna didžiausią jos darbo su vaikais patirtį.
Vaikai Deimantę labai myli ir greitai ją "aplimpa", o ši žada turiningai leisti laiką, nes tinginiauti Deimantei visai nepatinka. Savo energija Deimantė užkurs bet kurį!

Tikisi padėti vaikams ieškoti, o atradus - pražįsti!
Gustas
Susipažinkime su labai gyvybingu ir energija trykštančiu vadovu Gustu!
Nepaisant to, kad jis dar mokosi gimnazijoje - jis kasdien prižiūri savo mažuosius brolius, yra moksleivių tarybos prezidentas ir savanoris bet kokios veiklos – ten kur kažkas vyksta, ten Gustas!
Gustas labai greit mokosi ir taip pat greitai gali išmokyti kitus, todėl žaidimai padėsiantys greičiau vieni kitus pažinti bus su Gustu, o dar - stovyklos metu su juo vyks ir sportinės veiklos. Gustas žadėjo: pamokys ir gerų įpročių – todėl rytais šoksim iš lovų su vyturiais ir teisingai išjudinsim ir paruošim kūną visai dienai nuotykių.
Gustas dega noru patirti ir išbandyti, tad neabejokit – nebijantiems iššūkių jis ruoš kliūčių ruožą ir nuotykių žygį per vaizdžias Labanoro miškų apylinkes...

Gustas sako: "galiu aplink save apsisukti 200 kartų", tad galėsim tai patikrinti ;)
Airė
Kad ir kur ar kada besutiktum Airę - visad matysi ją su plačia šypsena veide. Tai yra labai atviras ir rūpestingas žmogus, kuris savo šypsena užburs ir Tave. Tad mes džiaugiamės, jog net ir užklupus niūriom nuotaikom, mes visas šias aštuonias dienas turėsim šalia vadovę sugebančią pragiedrinti dangų!

Airė ilgą laiką domisi piešimu, ką sugeba labai įtaigiai ir užburiančiai. Štai kodėl pas ją vaikai skubės į piešimo dirbtuves, kur tapys skirtingom technikom ir būdais. Be piešimo Airė jaučia aistrą muzikai, tad nenustebkit išgirdę Airę dainuojačią pritariant ukulėlei.
Patirties semiasi prižiūrėdama vaikus, o kaip pati sako - su tuo sies ir savo ateitį, juk dar būdama visai maža svajojo tapti darželio auklėtoja.

Moka groti dantimis ;)